Крісло барне,візажне НС830W, чорне
Сучасний та стильний стілець, простий дизайн якого чудово впишеться у будь-який дизайн салону краси, дому чи офісу.
- регулювання висоти 60-80 см
- обертається на 360 градусів
- загальна ширина сидіння 68.5 см
- внутрішня ширина сидіння 45 см
- глибина сидіння 45 см
- висота спинки 45 см
- виробник Польша
- обивка екошкіра, колір чорний
- базаможе бути хром або з чорним напиленням
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Votana |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Особливості | Висока спинка, Наявність підлокітників |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 685 мм |
| Глибина табуретки | 450 мм |
| Висота спинки | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал оббивки | Екошкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 490 ₴



Відправка з 09 травня 2026
