Крісло HR750, велюр, лате
Велике та зручне крісло, виготовлене з м'якого оксамиту. Широке сидіння та підлокітники забезпечують комфорт, а оригінальний дизайн додасть краси будь-якому інтер'єру.
- зовнішня ширина сидіння - 60 см
- внутрішня ширина сидіння - 43 см
- висота спинки - 30 см
- висота сидіння - 50 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Votana |
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 600 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 440 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Оксамит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 390 ₴




Відправка з 09 травня 2026
