Відгуки про компанію Інтернет-магазин "4ka"
- Кравець А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
крісло супер, зручне, збирається швидко, я самотужки зібрала все, дякую! рекомендую
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за гарний відгук!
- Коментар продавця
- Оксана Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Якість та доставка супер👍🏻 Дуже задоволена, дякую
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за ваш відгук! Бажаємо гарного користування!!!
- Коментар продавця
- Каріна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже дякуємо за ваш відгук!
- Коментар продавця
- Ольга Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже дякуємо за ваш відгук!
- Коментар продавця
- Віра Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже дякуємо за ваш відгук!
- Коментар продавця
- Дария Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже дякуємо за ваш відгук!
- Коментар продавця
- Геннадий Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сподобалося відповідальне ставлення до клієнта. Рекомендую продавця.
- Коментар продавця
Дуже дякуємо за ваш відгук!
- Коментар продавця
- Елена А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже дякуємо за ваш відгук!
- Коментар продавця
- АленаУгода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже задоволена перукарським кріслом, зручне,мягеньке, приємне на дотик,стійке, і доречі завдяки високій христовині, воно стає ще вище що мені дуже подобається. Тобто можна навіть діток стригти))) Доставили все ціленьке та гарненьке))) РЕКОМЕНДУЮ.
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за позитивний відгук!!
- Коментар продавця
- Анна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже дякуємо за ваш відгук!
- Анна
Вам дякую, за обслуговування, наступного разу обов'язково замовлю ще щось і вже доведу угоду до кінця!!!
- Коментар продавця
